#KASIAJAGLANA

Jestem chodzącą optymistką, która czerpie radość i energię z pracy z ludźmi. Promuje zdrowy styl życia, bo wiem, że odpowiednie odżywianie połączone z aktywnością fizyczną przynosi wszystkim wymierną poprawę warunków życiowych. Wszystko co robię, robię z pasji, która stała się moja zawodową codziennością.

#trenuje

Jestem kotem fitnessowym. Uwielbiam wyginać śmiało ciało. Coż zrobić jeśli ono jest takie elastyczne? Skaczę ze szczęścia że fit to nie mit! Bycie fitnesską to coś co lubię robić na codzień i od święta. Prowadzę treningi i stretchingi personalne! 
Chcesz powyginać się ze mną napisz! 

active.jpg

#gotuje

Gotowanie jest moją pasją, przyjemnością ale i niezbędną codziennością aby dostarczyć organizmowi zdrowej energii. Dzięki moim przepisom możesz odkryć nowe smaki kaszy jaglanej ale i nie tylko. Staram się aby to co jemy dostarczało dawki koloru i optymizmu do naszego życia. Sam sprawdź!

#kuchniajaglana #kasiajaglanagotuje
#kaszajaglanabykasiajaglana

#motywuje

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

motivate.jpg

#pracuje